برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۴/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش ارزان از کجا بخریم

خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت

فرش از دسته کالاهایی است که خرید آن برای افراد جامعه کاربسیار دشواری می باشد . برخی به دلیل محدودیت در بودجه های زندگی‌شان به دنبال قیمت فرش ماشینی ارزان با کیفیت هستند . تنوع انواع طرح و رنگ فرش ماشینی در صنعت بافندگی فرش و بازار و نمایشگاه های فرش ، خرید فرش ماشینی و انتخاب فرش را برای مشتریان دشوار می کند .

فرش های ماشینی در کل به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 و فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 . دسته اول که فرش 700 شانه می باشد مشتریان بیشتری دارد ، چرا که قیمت فرش 700 شانه نسبت به دیگر فرش ها ارزان تر است .
فرش ماشینی 1200 شانه و فرش 1000 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا ، مقاومت و طول عمر بالاتری نسبت به فرش های 500 و 700 شانه ماشینی دارند . در فرش ماشینی نیز هر چقدر الیاف مورد استفاده در فرش با کیفیت باشد هزینه بافت و تولید آن نیز بالاتر است و در نهایت قیمت فرش با کیفت و مرغوب بیشتر می باشد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان قیمت
با خرید فرش ماشینی از فروشگاه‌های فیزیکی مجبور به تقبل هزینه‌هایی مانند اجاره مکان فروشگاه، هزینه‌های انبار، اب و برق می شویم . در خرید اینترنتی فرش ماشینی بحث اعتماد کردن به فروشگاه آنلاین وجود دارد . فروشگاه اینترنتی فرش باید دارای نماد الکترونیک باشد چون در این صورت فروشگاه زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و با رعایت آیین نامه فروشگاه‌های اینترنتی مشغول به فعالیت است که این دلیلی مهم در اعتماد مخاطب به فروشگاه است و تا حد زیادی خیال مخاطب را راحت می‌کند.
در خرید از فروشگاه انلاین می توان تمام محصولات را با تمام برندها در یک قاب مشخص دیده و قیمت های تعیین شده را با یکدیگر مقایسه کرد . با خرید از فروشگاه های اینترنتی فروش فرش ماشینی می توان در کوتاهترین زمان و با خیالی آسوده تمامی مدل های فرش ماشینی را مشاهده کرد .
در کنار همه این موارد خدمات و تسهیلاتی از جمله تحویل فرش درب منزل،‌ پرداخت وجه بعد از دریافت فرش، خرید اقساطی فرش که توسط فروشگاه اینترنتی وجود دارد .
خرید فرش با کیفیت ارزان قیمت ملزم به انتخاب برند و کارخانه صحیح است .مواردی مانند اندازه ، جنس نخ مصرفی ، تعداد شانه و تعداد تراکم از موارد تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی می باشد .

قیمت فرش ماشینی ارزان قیمت کاشان
امروزه قیمت فرش ماشینی برای افراد جامعه بسیار مهم می باشد . بیشتر افراد جامعه به دنبال فرش ماشینی ارزان قیمت و با کیفیت هستند . قیمت فرش های ماشینی به عوامل زیادی بستگی دارد :
در تمامی کالاهای موجود به ویژه فرش هر چه مواد اولیه استفاده شده مرغوب تر باشد کیفیت آن نیز بالا تر خواهد بود و برعکس هرچه مواد اولیه به کار رفته در یک کالا نامرغوب باشد کیفیت آن نیز پایین خواهد بود . در فرش های ماشینی هر چه کیفیت بالا تر باشد به همان نسبت نیز قمیت آن بالا تر می رود . خرید فرش های با کیفیت در فروشگاه هایی که طرح تخفیفی به کار برده اند به صرفه می باشد . همچنین خرید فرش ماشینی توسط فروشگاه اینترنتی فرش از گزینه های بعدی خرید فرش ارزان قیمت می باشد ، زیرا فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی ، قیمت هایشان از فروشگاه های حضوری بسیار کمتر می باشد . به دلیل این که در این نوع از فروشگاه هزینه های اضافی مانند اجازه نمایشگاه ها و واسطه های فروش حذف شده و تمامی محصولات به قیمت کارخانه به فروش می رسند .

شانه و تراکم فرش ماشینی ارزان قیمت
هرچه شانه و تراکم در یک فرش بالا تر باشد موادی که در آن استفاده می شود بهتر خواهد بود و طبیعتا قیمت و وزن آن نیز بالا تر خواهد رفت . فرش های که دارای شانه و تراکم بالا تری هستند از زیبایی و ظرافت بیشتری نیز برخوردار می باشند . برای بافت فرش های با تراکم بالا از الیاف نازک تری استفاده می شود که دارای استحکام بیشتری هستند .
فرش های 700 شانه جزء پر طرافدار ترین نوع فرش ها می باشند دارای مقاومت بالا تری نسبت به فرش 1200 شانه هستند و همچنین قیمت ارزان تری دارند .

رنگبندی فرش ماشینی ارزان قیمت
علاوه بر جنس الیاف های مورد استفاده در فرش های ماشینی که طبیعی باشند و یا مصنوعی ، تعداد رنگ های که در آن ها به کار می رود نیز در قیمت آن ها تاثیر گذار می باشد . فرش هایی که با الیاف طبیعی بافته می شوند دارای قیمت بالا تری نسبت با فرش های بافته شده با الیاف های مصنوعی هستند . و هر چه رنگ و طرح های که در آن ها به کار می رود بیشتر و متفاوت تر باشد دارای قیمت بیشتری خواهند بود .

نقشه فرش ماشنی ارزان قیمت
اما فرش هایی که با نقشه های جدید بافته شده اند از نقشه های قدیمی که چند سال از آن می گذرد دارای قیمت بیشتری هستند زیرا نقشه های قدیمی تکراری و از مد افتاد محسوب می شوند در این صورت خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت امکان پذیر می باشد .

الیاف فرش ماشینی ارزان قیمت
تفاوت اساسی فرش های عالی و خوب در جنس الیاف به کار رفته در آن ها می باشد . برای خرید فرش ماشینی ارزان قیمت در ابتدا باید به جنس الیاف به کاررفته در آن توجه نمود .
به طور کلی الیاف به کاررفته در فرش ماشینی به دونوع طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود . الیاف های مصنوعی ارزان تر و الیاف های طبیعی گرانتر هستند . در این میان الیاف های مصنوعی الیاف اکرولیک دارای قیمت بالاتر و الیاف پلی استر دارای قیمت پایین تر می باشد . برای بالابردن درجه کیفی دراین الیاف از فرایند هیت ست استفاده می شود . فرآیند هیت ست شدن فرآیندی می باشد که در آن الیاف را به وسیله ی بخار آب مورد حرارت قرار می هند و این کار باعث می شود که الیاف مقاوم تر ، دارای پرزدهی کم تر ، با کیفیت تر شود .

خرید فرش ازران قیمت کاشان
فرش های تولید شده در کارخانجات فرش کاشان در عین حفظ کیفیت بالا ارزان قیمت هستند . عوامل تاثیر گذار بر قیمت پایین فرش ماشینی کاشان شامل :
1- تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان مواد اولیه و دستگاه های تولیدی را بدون واسطه و بدون واردات و واسطه گری وارد می کنند .
2- خرید عمده نخ و مواد اولیه منجر به تمام شدن هزینه تولید به قیمت عمده می شود
3- تیم طراحی و تولید با تخصص بالا و دستگاه های پیشرفته در مدت زمان کوتاه و بازدهی زیاد اقدام به تولید فرش ماشینی می کند 
4- استفاده از به روز ترین دستگاه ها با کم ترین میزان استهلاک و بیشترین بازدهی که در پایین آمدن قیمت فرش موثر می باشد .
5- روش فروش حضوری در کارخانه با حذف فروشندگان بازاری ، حذف هزینه های واسطه .
6- ارائه بهترین محصولات با اتکا به تجریه و توانایی تیم تولیدی و کاهش ریسک و خسارت ناشی از عدم فروش هزینه های خسارت را از دوش تولید کننده برداشته است .

ویژگی های فرش ماشینی اررزان قیمت کاشان
شهرستان کاشان با داشتن چندین شهرک صنعتی مانند شهرک صنعتی راوند و شهرک صنعتی آران و بیدگل با بیش از 700 کارخانه فرش و شرکت تولید کننده فرش ماشینی فعال به عنوان بخش اساسی بازار فرش و صادرات فرش ماشینی در ایران قرار می گیرد .
خرید فرش درجه یک و با کیفیت و همچنین شناخت فرش درجه یک از فرش های درجه دو و فرش درجه سه از دغدغه های مهم یک خانواده ایرانی در خرید فرش است . از مهم ترین عواملی که به یک فرش مرغوب و درجه یک مرتبط می شود نوع الیاف به کار رفته در فرش و دستگاه بافت فرش می باشد.
معمولا در تولید بهترین فرش های ماشینی از نخ های هیت ست شده استفاده می شود . فرش با کیفیت ، فرشی است که بتواند سالیان دراز مورد استفاده قرار گیرد و پاخورده شود اما ماهیت و شکل ظاهری فرش تغییر نکند و بر اثر شست و شو رنگ ندهد و گره های آن مستحکم باشند .

- دستگاه پیشرفته بافندگی برای بالا بردن درجه کیفیت
- مرحله شیرینگ یا پرداخت فرش ماشینی به طور دقیق صورت گرفته است
- نقشه های به کاررفته در فرش ماشینی مناسب و اصیل می باشد
- مقدار نخ به کاررفته در فرش ماشینی دارای کسری و اضافه نمی باشد
- مقدار چسب به کاررفته در آهار فرش ماشینی بر اساس استاندارد است
- استفاده از رنگ های مناسب و گذر الیاف از فرایند هیت ست موجب ثبات رنگ و عدم رنگ دهی
- عدم بکارگیری طرح های تکراری و استفاده از نقوش فرهنگ ، اصالت و منطق
- تنوع رنگی و به کارگرفتن تعداد رنگ های بالا نیز ویژگی فرش های ممتاز کاشان است .

خرید بدون واسطه فرش ارزان از فروشگاه آنلاین
امروزه با وجود سایت های فروش فرش ماشینی ، خرید فرش ماشینی بسیار آسان شده و کمتر کسی سراغ خرید فیزیکی می رود ، چرا که خرید اینترنتی فرش مزایایی نسبت به خرید فیزیکی و حضوری دارد .
در فروشگاه اینترنتی فرش در کوتاهترین زمان به تمامی نقشه های فرش های ماشینی کاشان دسترسی داریم .
فرش های عرضه شده در فروشگاه آنلاین فرش کاشان بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه ارائه می شوند .
خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی باعث جلوگیری از اتلاف وقت می شود .
قیمت فرش ماشینی 30 تا 40% پایین تر از قیمت فروشگاه ها و نمایشگاه های فرش می باشد.
فروشگاه اینترنتی فرش دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است .

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
تنوع بسیار بالای طرح، رنگ، کیفیت و قیمت فرش جزء ویژگی‌های محبوب وب‌سایت فرش کاشان است. شرکت فرش کاشان به عنوان تولیدکننده و پخش‌کننده فرش ماشینی همواره از مرحله تولید تا فروش فرش با هدف ارائه بهترین خدمات به همراه پایین ترین قیمت اقدام به فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان کرده است .
مشخصات مهم و اصلی فرش ماشینی کاشان تولید شده در این شرکت پشت فرش توسط دستگاه بافنده بافته و حک شده است . این مشخصه باعث می‌شود تا امکان برندسازی یا ارائه فرش کیفیت پایین به جای درجه یک ناممکن شود.
خرید با قیمت تولیدی، ارسال رایگان و ضمانت نامه کتبی از خدمات پس از فروش شرکت فرش کاشان است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  آیا کیفیت فرش های ارزان نسبت به کیفیت دیگر انواع فرش ها پایین تر می باشد ؟
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه