برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۴/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» خرید انواع فرش ماشینی ارزان

خرید انواع فرش ارزان

امروزه خرید فرش به دلیل اینکه یکی از ملزومات اساسی در منازل می باشد به یک دغدغه برای عموم تبدیل گشته است و دلیل این دغدغه قیمت بالای فرش های ماشینی می باشد . اما گروه تجاری فرش کاشان با افتتاح یکی از زیر مجموعه های خود به نام فروشگاه آنلاین فرش ارزان توانسته با ارائه انواع فرش ماشینی ارزان قیمت در بین خریداران فرش به جایگاه خوبی دست پیدا کند . شاید این نکته در ذهن برخی از افراد نقش ببندد که منظور از فرش ارزان قیمت  ، فرش با کیفیت پایین می باشد ولی این چنین نیست همانطور که قیمت بالای یک محصول دلیل بر کیفیت بالای آن نیست .
فرش ارزان قیمت کاشان
برخی از افراد برای خرید فرش به دلیل نبود بودجه کافی و گران بودن این نوع فرش های ماشینی به دنبال خرید فرش با قیمتی مناسب هستند . فروشگاه فرش ارزان برای برآورده ساختن این نیاز افراد به فروش فرش ماشینی ارزان قیمت پرداخته است . این فروشگاه با ارئه انواع فرش های ماشینی از جمله : فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه کاشان توانسته به نیاز تمامی خریداران پاسخ دهد . اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دلیل بودجه کم به دنبال فرش با کیفیت و ارزان هستید پیشنهاد ما به شما فرش های 500 و 700 شانه فروشگاه فرش ارزان می باشد . اما اگر شما جزء افرادی هستید که بودجه ی شما کافی است اما به دنبال فرش زیبا ی لوکس با قیمتی ارزان هستید می توانید به سراغ فرش های 1000 و 1200 و 1500 شانه این فروشگاه بروید .
قیمت فرش های ماشینی در فروشگاه فرش ارزان
همانگونه که در تمامی فروشگاه ها و کارخانجات تولیدی فرش ماشینی عواملی بر روی قیمت فرش تاثیر گذار هست در این فروشگاه آنلاین نیز این موضوع صدق می کند . از جمله عواملی که بر روی قیمت فرش های ماشینی تاثیر گذار است عبارت است از :
1. تعداد شانه و تراکم : فرش های ماشینی با تعداد شانه متفاوت از تراکم مختلفی برخوردار هستند به طور مثال فرش های پانصد شانه در این فروشگاه با تراکم 1000 یا همان 2100 دوبل بافته می شود و فرش های هفتصد شانه ، فروشگاه فرش ارزان در بهترین تراکم یعنی 2550 بافته می شود . همانطور فرش هزار شانه با بهترین و معمول ترین تراکم یعنی 3000 و فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته و به خریداران و بازار فروش عرضه می شود . همین تعداد شانه و تراکم هرچه بالاتر باشد سبب افزایش قیمت در فرش ماشینی می شود .
2. الیاف به کار رفته در بافت : یکی از موارد مهم در قیمت فرش الیاف به کار رفته در تولید این محصول می باشد . گروه تجاری فرش ارزان با تولید فرش های ماشینی خود با بهترین الیاف یعنی الیاف آکریلیک هیت ست شده سبب شده تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت فرش ، قیمت آن نیز افزایش یابد .
3. ابعاد فرش : فرش در ابعاد استاندارد و غیر متعارف بافته می شود . فرش در ابعاد استاندارد شامل فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری می باشد که قیمت فرش 6 متری به تبع از فرش 12 متری پایین تر خواهد بود . همین طور سفارش فرش در ابعاد سفارشی بر روی قیمت فرش تاثیر گذار بوده و قیمت آن را بالا می برد .
4. تعداد رنگ به کار رفته در فرش : در بافت فرش های ماشینی برای زیبا تر شدن محصول از طیف گسترده ی رنگ یعنی از 8 رنگ تا 14 رنگ استفاده می شود . این موضوع نیز در قیمت فرش تاثیر گذر است .
حال سوالی که ذهن برخی از خریداران را مشغول می کند این پرسش است که با توجه به این نکات چگونه فروشگاه فرش ارزان  محصولات خود را با قیمتی ارزان نسبت به فروشگاه ها و کارخانجات عرضه می نماید ؟
دلیل این موضوع ارائه محصولات این فروشگاه از خود کارخانه تولیدی و حذف واسطه ها و دلالان فرش و حذف هزینه های سنگین نمایشگاهی فرش ماشینی می باشد و دلیل دیگر برای این موضوع خرید اینترنتی فرش ماشینی می باشد که تمامی این موارد سبب شده تا این فروشگاه محصولات خود را با سود بسیار کم برای خود ولی با قیمت مناسب و ارزان به خریدران فرش عرضه نماید . تا با این کار علاوه بر جلب رضایت مشتری بتواند خریداران بیشتری را به سمت خود جلب نماید .
فرش ارزان از کجا بخریم ؟
یک مطلب مهم برای این موضوع که از کجا فرش ارزان و با کیفیت را تهیه کنیم برای خریداران مطرح است که از کجا به معتبر بودن و کیفیت محصول اطمینان داشته باشیم . برای این موضوع باید این مطلب را بیان نمود که خریداران فرش برای خرید فرش ارزان و با کیفیت به اولین نکته ای که باید توجه نمایند معتبر بودن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی می باشد . فروشگاه فرش ارزان با توجه به اینکه یکی از زیر مجموعه های فروشگاه زنجیره ای فرش کاشان می باشد که دارای نماد الکترونیکی اعتماد است از اعتبار کافی بر خوردار است . موضوع دیگر برای اطمینان از فروشگاه فرش ارزان این موضوع است که این فروشگاه برای تمامی فرش های ماشینی ارائه شده خود ضمانت ده ساله فرش را در نظر گرفته است که این موضوع دلیلی است بر کیفیت فرش ماشینی که در این فروشگاه به فروش می رسد . برای اطلاعات بیشتر در زمینه فروش فرش ماشینی کاشان و خدمات پس از فروش می توانید به سایت فرش ارزان مراجعه و از قسمت زیر منوی فرش کاشان قسمت خدمات پس از فروش فرش کاشان رفته و اطلاعات کافی رابه دست آورید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه