برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۶/۳۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، برای اطلاع از قیمت جدید محصولات لطفا قبل از خرید با شماره پشتیبانی تماس و استعلام بگیرید .

» فرش ارزان قیمت ماشینی از کجا بخرم ؟

خرید فرش ماشینی ارزان قیمت در کاشان

خرید فرش ماشینی با قیمت ارزان

هر خریداری در زمان خرید با این سودا روبه رو است که فرش ماشینی ارزان قیمت را باید از کجا بخرم؟ در فروشگاه های فروش حضوری فرش ماشینی کلمه ای به نام فرش ارزان قیمت و فرش ارزان به قیمت کارخانه وجود ندارد پس باید برای فرش ماشینی ارزان و با کیفیت به دنبال مکان معتبر دیگری بود .خرید فرش ماشینی با قیمت ارزان تنها به دو روش خرید حضوری فرش از کارخانه و خرید اینترنتی فرش از کارخانه امکان پذیر است.
فروشگاه های فروش اینترنتی فرش ماشینی با عرضه مستقیم فرش از کارخانه توانسته اند به مقدار قابل توجهی از قیمت فرش بکاهند و این ادعا را داشته باشند که فرش را با قیمت ارزان به فروش می رسانند.
خرید حضوری فرش از کارخانه از راه های خرید قالی ماشینی ارزان قیمت است ولی این روش به دلیل هزینه های گزاف رفت و آمد مقرون به صرفه نبوده و کار بسی دشوار می باشد. قیمت فرش در این روش به دلیل نبود واسطه ها ارزان می باشد ولی این روش برای تمامی خریداران میسر نیست.
تولیدکنندگان برای عرضه مستقیم فرش با قیمت کارخانه، فروشگاه های اینترنتی فروش فرش ماشینی را راه اندازی کرده اند. خرید آنلاین فرش ماشینی می تواند مسیر طولانی مابین خریدار و تولید کننده را حذف نماید و فرش را با قیمت ارزانتر به دست مشتری برساند. فرش های این فروشگاه های با بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی بافته می شوند و قیمت بسیار مناسب تر از بازار های فیزیکی دارند .

همیشه قبل از خرید فرش های ماشینی با قیمت ارزان باید به مواردی زیر توجه داشت .
فرش ماشینی ارزان قیمت باید دارای شناسنامه و برچسب مشخصی باشد .
قالی های ماشینی ارزان می بایست انعطاف پذیری زیادی داشته باشند .
نرمی و لطافت از مهمترین گزینه های کیفیت فرش ارزان قیمت است .
نخ خاب فرش ارزان در حین دست کشیدن دانه دانه باشد و زبری نداشته باشد .
قالی های ماشینی ارزان نباید بوی نفت و مواد پلاستیکی بدهند .
فرش ماشینی ارزان قیمت نباید پرزدهی بیش از اندازه داشته باشد .

در هنگام خرید فرش ارزان قیمت از فروشگاه های اینترنتی باید به این موضوع توجه داشت که قیمت ارزان فرش به منزله کیفیت پایین ان نمی باشد و تنها علت ارزانتر بودن این فرش ها، عرضه مستقیم از کارخانه است.
مواردی زیادی بر روی قیمت فرش تاثیر گذار هستند که تعداد شانه و تراکم و همچنین جسن نخ خاب از مهمترین شاخصه های تعیین کننده قیمت فرش هستند. اولین گام برای شناخت فرش درجه یک ارزان، الیاف فرش ماشینی خواهد بود. فرش های ماشینی که با الیاف اکریلیک بافته می شوند قیمت بالاتری دارند ولی می توان ان ها را نیز از طریق وب سایت فروش اینترنتی فرش با قیمت کارخانه تهیه نمود.
بالا رفتن شانه و تراکم باعث افزایش قیمت قالی های ماشینی می شود ولی برای خرید فرش های تراکم بالا با قیمت ارزان نیز راه هایی وجود دارد . خرید اینترنتی فرش ماشینی یکی از بهترین راه های خرید فرش های با کیفیت و لوکس با قیمت ارزان می باشد. با این روش می توان بهترین فرش های کاشان را با قیمت تولیدی خریداری نمود .

قالی های ارزان قیمت ماشینی
فرش های 500 شانه ماشینی کاشان از اولین فرش های ماشینی هستند که به سبب تراکم پایین و طرح های ساده از فرش های ارزان قیمت بازار محسوب می شوند .
قالی های فانتزی یکی دیگر از فرش های ارزان قیمت بازار هستند که به دلیل بافت با تراکم پایین تر و الیاف پلی استر از قیمت کمتریی برخودارند. از ویژگی های قالی های ماشینی فانتزی ارزان کاشان می توان به کیفیت بالایی فرش ، وزن کم فرش و شست شوی راحت آن اشاره نمود. این فرش های ارزان قیمت مقاومت زیادی در برابر مواد شیمیایی دارند.
قالی های طرح 700 شانه از زیر مجموعه های قالی هفتصد شانه اصل کاشان هستند که با نام قالی ماشینی ارزان عرضه می شوند.
قالی های ارزان قیمت طرح هفتصد شانه همان فرش 500 شانه هستند و تنها با طرح و نقوش فرش هفتصد شانه بافته می شوند. این قالی های ماشینی ارزان کیفیت بالاتری نسبت به فرش های 500 شانه دارند و معمولا به صورت فرش طرح 700 شانه هفت رنگ و فرش طرح 700 شانه هشت رنگ تولید و روانه بازار می شوند.
فروشگاه اینترنتی فرش ارزان کاشان تمامی انواع قالی ماشینی کاشان را با قیمت ارزان کارخانه و به صورت تضمینی به دست مشتری می رساند. این فروشگاه از مراکز فروش فرش ارزان قیمت با کیفیت در ایران است که محصولات خود را با ارسال رایگان و ضمانت نامه عرضه می دارد. نازلترین قیمت های فرش ماشینی کاشان در این وب سایت وجود دارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه