برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» روش های تشخیص فرش های 700 شانه از فرش های تقلبی ارزان چیست

خرید فرش 700 شانه ارزان اصل

امروزه با توجه به این که افرادی زیادی هستند که از روش های مختلفی از مردم سواستفاده می کنند حتی در زمینه خرید هایی همچون خرید فرش اگر اطلاعاتی درباره فرش ها داشته باشید می توانید از این سواستفاده ها جلوگیری کنید . یکی از دسته فرش هایی که بین مردم از محبوبیت ویژه ایی برخوردار هست و عده زیادی از افراد آن را به دلیل ویژگی های منحصر به فردش خریداری کنند فرش های ماشینی 700 شانه می باشد . بنابراین لازم است که شما درباره این فرش اطلاعاتی کافی و مفیدی داشته باشید تا بتوانید فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت را از فرش ماشینی تقلبی ارزان 700 شانه تشخیص بدهید .
فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت

فرش های ماشینی 700 شانه واقعی یعنی این که در هر یک متر عرض از فرش 700 گره و در هر یک متر طول از فرش 2550 گره زده باشد که فرش های تقلبی ارزان قیمتی نیز وجود دارند مانند فرش های ماشینی 700 شانه تبدیلی و فرش های ماشینی طرح 700 شانه که فروشندگانی ممکن است آن ها را به جای فرش های ماشینی 700 شانه به فروش برساند بنابراین ما یکی از راه های تشخیص آن  را برای  شما بازگو کردیم که می توانید با مشاهده پشت فرش به این موضوع واقف شوید . فرش های ماشینی 700 شانه با استفاده از دستگاه HCPX2 بافته می شود که یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های بافنده ایی است که از کشور بلژیک خریداری شده است . برای بافت فرش های ماشینی انواع مختلفی الیاف نخ خاب وجود دارد نظیر الیاف پلی استر ، الیاف پلی پروپیلن و الیاف آکریلیک و ... که با جرات می توان بیان کرد که بهترین نوع الیاف ، الیاف 100 درصد اکریلیک هست ست شده می باشد که به دلیل فرآیند هیت ست شدن ویژگی ها و قابلیت های فراوانی را دارا می شود که مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما و ضد حساسیت و ضد پرزدهی ، به هیچ وجه بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهد و .... از ویژگی های آن ها می باشد .

فرش های ماشینی 700 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی از ضخامت بیشتری برخوردار است اما در عین حال از زیبایی کمتری نسبت به آن ها برخوردار است  همچنین قیمت این دسته از فرش ها نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه کمتر می باشد . فرش های 700 شانه تبدیلی با استفاده از دستگاه های 1500 شانه بافته می شود طبیعی است که قیمت و کیفیت فرش های 700 شانه تبدیلی به مراتب پایین تر از فرش های ماشینی 700 شانه باشد . همچنین برای بافت فرش های ماشینی طرح 700 شانه از دستگاه ماشین بافت 500 شانه استفاده می شود و تنها از نقشه های 700 شانه در بافت این فرش مورد استفاده قرار می گیرد . پشت تمامی فرش های این سه دسته برچسب فرش ماشینی 700 شانه زده می شود .

به طور کلی می توان بیان نمود که فرش های ماشینی از نظر درجه کیفیت به 5 گروه تقسیم می شودند و فرش های که می خواهند در گروه قالی های درجه یک و S  قرار بگیرند باید خصوصیات زیر را دارا باشند که شامل موارد زیر است :
1- فرش های ماشینی که دارای عیب و نقص هستند به دلیل استفاده از دستگاه و ماشین آلات قدیمی و بی کیفیت سیلندر هستند که سبب می شود طرح هایی که در فرش زده می شود تکراری باشد یعنی در واقع نقشه به خوبی پیش نمی رود و به جای این که یک بار بچرخد چندین مرتبه می چرخد .
2- برای بافت و تولید فرش از نخ های معمولی استفاده می کنند یعنی برای بافت بهترین فرش های ماشینی از نخ های هیت ست شده استفاده می شود که این نخ از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند و از ویژگی هایی که می توان برای این مدل از نخ ها بیان کرد این است که پرزدهی کمتری نسبت به نخ های معمولی دارد و این که سبب می شود تا هنگامی که شما روی فرش دست می کشید قالی یکسان و یکنواخت به نظر برسد .
3- نقشه مورد استفاده برای فرش باید مناسب و به اندازه باشد .
4- ابعاد فرش مورد نظر باید به اندازه باشد یعنی در واقع استاندارد باشد و این اختلاف تا ±5% برای طول فرش های ماشینی مجاز می باشد .
5- اندازه برچسب آهاری که در فرش های ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد باید استاندارد باشد .
6- مقدار الیاف و نخی که برای خاب فرش مورد استفاده قرار می گیرد کسری یا اضافی نداشته باشد .
7- پارگی ، وصله و سوراخی ، رنگ رفتگی در فرش های ماشینی درجه یک مشاهده نمی شود .
8- به کار رفتن دو پود در یک فرش ماشینی درجه یک و s  دیده نمی شود . این امر زمانی به وجود می اید که هنگام بافت فرش نخ پاره می شود و ادامه فرآیند با نخ اضافی از ادامه محل پارگی بافته نشود و دو پود در کنار یکدیگر قرار بگیرند .
9- جای خالی روی فرش مشاهده نشود این مشکل عموما زمانی پیش می آید که نخ خاب منجر به پارگی شود و مسئول بافت دستگاه متوجه آن نشده باشد .
10- دو رنگی و چند رنگی در فرش نباید وجود داشته باشد این کار به سبب استفاده چند نوع رنگ به وجود می اید که ظاهر فرش را نیز خراب می کند .
11- اگر می خواهید فرش شما از ماندگاری بالاتری برخوردار باشد به شما پیشنهاد ی کنیم تا فرش های پشمی را خریداری کنید .
12- به این نکته نیز توجه داشته باشید که پشت فرش قلاب خوردگی نداشته باشد این مشکل در سبب تنظیم نکردن مناسب دستگاه بافت به وجود می آید و به دلیل تراش نخوردن صحیح فرش می باشد.
13- ریشه های فرش دقیقا باید در جایی که تعیین شده است قرار بگیرد یعنی در واقع ریشه ها در یک راستا پشت سر هم قرار بگیرند .
14- برای تولید فرش های گل برجسته باید حتما از دو نوع نخ الیاف مصرفی استفاده بشود زیرا برخی الیاف ها در مقابل حرارت مقاوم هستند برخی نه که به سبب برجسته بودن باید در فرآیند گرما دهی قرار بگیرند .
انواع فرش های ماشینی 700 شانه در کارخانه فرش کاشان :
1- فرش 700 شانه ماشینی طرح آرزو
2- فرش 700 شانه ماشینی طرح آرامیس
3- فرش 700 شانه ماشینی طرح آتریسا
4- فرش 700 شانه ماشینی طرح نسترن
5- فرش 700 شانه ماشینی  طرح ارکیده
برخی از فروشندگان هستند که فرش های تقلبی خود را به دلیل ارزان قیمت بودن به مشتریان خود پیشنهاد می دهند و از آن جایی که اکثر خریداران اطلاعاتی درباره فرش ها ها ندارند متوجه آن نمی شوند و صرفا به دلیل ارزان قیمت بود آن فرش مورد نظر خود را خریداری می کنند .
خرید فرش ماشینی 700 شانه ماشینی با کیفیت ارزان قیمت از کارخانه فرش کاشان
یکی از تولید کنندگانی که در زمینه تولید فرش های ماشینی با رقیب های فراوانی رقابت کرده و همچنان توانسته جایگاه ویژه خود را حفظ کند شرکت فرش کاشان است . شرکت فرش کاشان ، انواع فرش های ماشینی 700 شانه را در طرح و نگاره های زیبا و دلنشین با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان ، فرش خود را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه