برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۴/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ارزان از کارخانه فرش کاشان

فرش ارزان قیمت کاشان

فرش های ماشینی کاشان در دسته های فرش ارزان 500 شانه ، فرش های پرفروش 700 شانه ، فرش های درجه یک 1000 شانه ، فرش ماشینی دستبافگونه 1200 شانه و قالی های ریز بافت 1500 شانه تولید و عرضه می شود . فرش های ماشینی ارزان قیمت کاشان محصولاتی هستند که دارای الیاف مصرفی کمتر و وزن کمتری باشند . فرش های ارزان قیمت پانصد شانه و 700 شانه از دسته فرش های ارزان کاشان هستند .
فرش 500 شانه به علت کیفیت بالا و قیمت پایین در میان خریداران بسیار محبوب هستند و به دلیل ارتفاع نخ خاب بالایی که دارند از فرش های 700 شانه پاخور نرم تری دارند . در نخ خاب فرش 500 شانه می تواند الیاف آکریلیک ، پلی استر ، ویسکوز و یا بی سی اف و در نخ تار و پود ان هم از الیافی چون نخ جوت یا کنف ، پنبه و پلی استر هیت ست استفاده شود . طرح های این مدل از قالی ماشینی ارزان کاشان بسیار ساده و کلی است . تعداد رنگ به کاررفته در فرش ماشینی ارزان 500 شانه هشت رنگ واقعی است که برخی از کارخانه در شش و یا ده رنگ نیز این قالی را تولید می کنند . قیمت این مدل از قالی ارزان کاشان بر اساس کیفیت بافت ، کیفیت مواد اولیه ، برند تولید ، شهر تولید کننده ، وجود واسطه ها ، ابعاد ، تعداد رنگ و قیمت ارز تعیین می شود .
در برخی از کارخانجات فرش ماشینی با استفاده از دستگاه های قدیمی فرش ماشینی را تولید می کنند و به همین دلیل به عرضه فرش ارزان می پردازند ولی کارخانجات فرش ماشینی کاشان برای بافت فرش های ارزان قیمت از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند .
دلیل ارزان بودن فرش ماشینی کاشان را می توان عرضه مستقیم فرش و بافت فرش با مواد لولیه ارزان دانست . شانه و تراکم فرش ماشینی از جمله فاکتورهای مهمی است که در قیمت فرش ارزان تاثیر گذار می باشد . هر چه فرش ماشینی دارای شانه و تراکم بالاتری باشد قیمت بالاتری دارد .
برای خرید فرش ارزان ماشینی می توان فرش با شانه و تراکم پایین را خریداری کرد . الیاف و ابعاد فرش ماشینی کاشان نیز ارزان بودن و گران بودن محصول را تعیین می کند . هر چه ابعاد فرش بزگتر شود قیمت آن نیز افزایش می یابد پس می توان برای خرید فرش ارزان ابعاد کوچکتر فرش را انتخاب نمود .

خرید مستقیم فرش ارزان کاشان
منظور از خرید ارزان قیمت فرش ، خرید فرش با درجه کیفی بالا و قیمتی مناسب است . همان گونه که می دانیم هر خرید ارزانی دلیل بر بی کیفیتی ان نیست . نوع خرید فرش ماشینی کاشان در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد . فروش فرش های ماشینی از کارخانه بسیار در کاهش قیمت فرش تاثیر دارد . با خرید فرش کاشان از کارخانه در واقع واسطه ها و هزینه های اضافی حذف می شود و خریدار می توان فرش را با قیمت مستقیم کارخانه خریداری نمایید . حذف واسطه ها و دلالان سبب شده تا قیمت فرش ارزان کاشان شامل هزینه های اضافی مانند هزینه نمایشگاهداری و رفت و امد نشود .
خرید اینترنتی فرش کاشان از دلایلی است که باعث فروش فرش ارزان قیمت می شود . در خرید اینترنتی فرش ارزان از کارخانه می توان به صورت مستقیم با تولیدکننده در ارتباط بود و از اصالت فرش مطمئن شد . در این نوع خرید دست تمامی واسطه ها و دلالان کوتاه شده و فرش با قیمت واقعی خود به فروش می رسد .
دیدن تمام طرح های فرش ارزان در کوتاهترین زمان و مقایسه قیمت از مزایایی خرید آنلاین فرش ارزان کاشان است . انواع فرش های ارائه شده توسطه فروشگاه های آنلاین فرش کاشان علاوه بر کیفیت و قیمت ارزان دارای ضمانت نامه معتبر و گارانتی نیز می باشد .  نبودن هزینه حمل و نقل و ارسال رایگان فرش ماشینی از مهمترین دلایل فروش اینترنتی فرش ارزان کاشان است .
به طور کلی می توان گفت دلایل اصلی ارزان بودن فرش ماشینی کاشان عوامل زیر می باشند .
خرید مستقیم مواد اولیه و نخ خاب فرش از صادر کننده
ارائه فرش به روش های مستقیم فروش
عرضه مستقیم فرش از کانال های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام
داشتن نیرو های ماهر و عمدم نیاز به صرف هزینه های اضافی برای آموزش
تولید فرش ماشینی به میزان انبوه
خرید مواد اولیه به قیمت عمده
عرضه فرش ماشینی با تخفیفیات ویژه
ارائه جدیدترین فرش های تخفیفی

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه